Artykuły

pdf

praktykant w dziale prawnym

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Mieszko SA
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praktyka
Stanowisko: praktykant w dziale prawnym
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Racibórz
Wymagania:
  • Student III, IV, V roku prawa lub absolwent,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • Energia w działaniu, ambitne i samodzielne podejście do realizacji zadań,
  • Znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej, będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
  • Koordynacja spraw organizacyjno-prawnych,
  • Sporządzanie projektów umów oraz pism i dokumentów prawnych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego oraz prawa pracy,
  • Nadzór nad korespondencją i dokumentacją prawną
  • Wsparcie działu w realizacji bieżących projektów.
Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego znajdującego się na stronie www.mieszko.pl (kariera - praktyki).