Artykuły

pdf

praktykant w dziale finansów

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Mieszko SA
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praktyka
Stanowisko: praktykant w dziale finansów
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Racibórz
Wymagania:
  •  Student IV lub V roku ekonomii, finansów, rachunkowości kierunków pokrewnych,
  •  Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość,
  • Zainteresowanie obszarem związanym odbywaną praktyką,
  • Umiejętność analizy i wyciągania wniosków,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Dokładność, terminowość, zaangażowanie w powierzone obowiązki, samodzielność i inicjatywa.
Obowiązki:
  •  Pomoc w realizacji bieżących zadań,
  • Przygotowanie kartoteki kontrahenta, uzgadnianie wyznaczonych rozrachunków,
  • Uzgadnianie wyznaczonych rozrachunków,
  • Zapoznanie się z procedurą obiegu dokumentów,
  • Pomoc w archiwizacji dokumentów.
Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego znajdującego się na stronie www.mieszko.pl (kariera - praktyki).