Artykuły

pdf

programista oracle

Grupa TemPo
Doradztwo personalne i organizacyjne
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: programista oracle
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Wiedeń
Wymagania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki informatyczne),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości technologii programowania za pomocą narzędzi Oracle Forms 10g i Oracle Reports 10g lub JAVA (Spring, JDBC, Hibernate, Swing, Eclipse, Maven) oraz PLSQL,
  • dobrej znajomości relacyjnych baz danych opartych na rozwiązaniach Oracle
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do podjęcia stałej pracy w Wiedniu.
Obowiązki:
  • tworzenie i rozwój oprogramowania,
  • wprowadzanie zmian oraz usuwanie błędów w istniejącej aplikacji,
  • migracja do nowych wersji oprogramowania.
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na wskazany adres mailowy: programista@grupatempo.pl

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej