Artykuły

pdf

serwisant urzŚdzeń diagnostycznych

CDS Mioduszewski
Branża: Inne
Rodzaj pracy: staż
Stanowisko: serwisant urzŚdzeń diagnostycznych
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Studenci kierunków technicznych (głównie EiMPS) oraz osoby maj±ce do¶wiadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Znajomo¶ć języka niemieckiego (ew. angielskiego)
  • Bardzo dobra znajomo¶ć obsługi komputera oraz programów MS Office
  • Komunikatywno¶ć, dyspozycyjno¶ć, Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Do¶wiadczenie w zakresie diagnostyki i elektroniki pojazdowej)
  • Znajomo¶ć technicznego języka niemieckiego ew. angielskiego
  • Do¶wiadczenie w zakresie sys. serwisowych ESI Tronic, Autodata, Vivid
Obowiązki: Zakres obowi±zków (po odpowiednim przeszkoleniu):
  • Konsultacje techniczne dot. obsługi systemów serwisowych (m.in. AuDaConAIS, ESI Tronic, Autodata, Vivid)
  • Naprawy, montaże i uruchomienia Urz±dzeń diagnostycznych (testery usterek typu KTS, mototestery klimatyzacje, podno¶niki, itp.).
  • Konsultacje techniczne dot. wykorzystania urz±dzeń diagnostycznych
  • Analiza potrzeb klientów w zakresie rozwoju oprogram. serwisowego
  • Kontakty dot. kwestii technicznych z producentami sys. serwisowych m.in.  AuDaCon AG, BOSCH, Autodata, Vivid, TecDoc, etc
  • Udział w pracach projektowych dot. integracji systemów serwisowych z  platform± Integra 7
  • Angaż dotycz±cy szkoleń technicznych z obsługi elektronicznych sys. serwisowych oraz aktualizacja informacji technicznych na stronach www
Sposób aplikowania: http://www.bosch.koszalin.pl/index.php?n=strony&nArId=401&wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie firmy www.bosch.koszalin.pl