Artykuły

pdf

specjalista ds. produktów kredytowych

Citi Handlowy
Citi Handlowy to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, łącząca doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Stanowimy integralną część globalnej sieci Citi - wiodącej instytucji finansowej na świecie.
Branża: Finanse, Ekonomia, Prawo
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: specjalista ds. produktów kredytowych
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania:
  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług (mile widziana branża finansowa- produkty kredytowe)
  • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów, silna motywacja do pracy
  • Wysoka komunikatywność
  • Dążenie do rozwoju zawodowego i osobistego, chęć zdobywania nowych umiejętności
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Minimum podstawowa znajomość j. angielskiego
Obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i pogłębianie już istniejących relacji
  • Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych (głównie produktów kredytowych)
  • Realizowanie indywidualnych miesięcznych planów sprzedaży oraz współudział w realizacji planu oddziału
  • Zapewnienie klientom zindywidualizowanej i profesjonalnej obsługi zgodnej ze standardami Citi Handlowy
Sposób aplikowania: Numer oferty: 09006417 OdwiedŸ naszą stronę www.citihandlowy.pl – zakładka Kariera w Banku. Załóż swój profil i aplikuj teraz!