Artykuły

pdf

referent w dziale sprzedaży taryfowej

ENERGA-OPERATOR SA
Branża: Finanse, Ekonomia, Prawo
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: referent w dziale sprzedaży taryfowej
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie ekonomiczne (wyższe lub średnie),
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność współpracy z zespołem,
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Terminowość i odpowiedzialność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Znajomość programów biurowych, pozwalająca na swobodne korzystanie (Excel, Word).
Obowiązki:
  • Wykonywanie rozliczeń Klientów indywidualnych i grupowych (końcowych odbiorców)
  • Wykonywanie korekt rozrachunkowych i technicznych w oparciu o dokumentację,
  • Aktualizacja danych Klientów w systemie bilingowym,
  • Aktualizacja danych dotyczących zainstalowanych u Klientów układów pomiarowych,
  • Organizowanie pracy inkasentów w zakresie przygotowywania danych do odczytów układów pomiarowych,
  • Przygotowywanie analiz nadpłat, niedopłat i rozrachunków na kontach Klientów,
  • Staranne i kompleksowe prowadzenie spraw Klientów (korespondencja)
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowany zachęcamy do przesłania aplikacji (CV + list motywacyjny) do 11 maja 2009 na adres Kaja.zielonka@energa.pl. W temacie maila prosimy wpisać nazwę stanowiska i lokalizację (Referent w Dziale Sprzedaży Taryfowej - Koszalin).