Artykuły

pdf

inspektor w zespole ds. programów i strategii

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielnie-Unieściu
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: inspektor w zespole ds. programów i strategii
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Unieście
Wymagania:
  • obywatelstwo polskie,
  • kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  •  kandydat posiada pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 1 rok stażu pracy lub udokumentowana wiedza (szkolenie, studia) w zakresie realizacji projektu współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
  • stan zdrowi pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.
Obowiązki:
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji projektu,
  • przygotowywanie okresowych sprawozdań z realizacji projektu,
  • współdziałanie z instytucjami administracji rządowej, samorządowej i organizacjami pozarządowymi, fundacjami, osobami fizycznymi lub prawnymi działającymi na rzecz osób wymagających pomocy.
Sposób aplikowania: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielnie-Unieściu ul.6-go Marca 35 76-032 Unieście lub gops_mielno@zeto.koszalin.pl O szczegóły prosimy o kontakt telefoniczny - 94 3166258- CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej, - list motywacyjny, - kopię nowego dowodu osobistego, - kopie dokumentów potwierdzających staż pracy (świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu), - podpisane oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, - podpisane oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (w przypadku zatrudnienia, kandydat zobowiązany zostanie do dostarczenia zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego), - podpisane oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku urzędniczym – inspektora (w przypadku nawiązania umowy o pracę, kandydat przed podjęciem zatrudnienia zostanie skierowany na wstępne badania lekarskie do wskazanego lekarza medycyny pracy), - kopię dyplomu potwierdzającego ukończenie studiów wyższych, - kopię dokumentów potwierdzających wiedzę w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej (zaświadczenia o ukończeniu szkoleń), - kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, którego wzór stanowi załącznik do rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28.05.1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika (Dz. U. Nr 62 poz. 286 z póŸn. zm.).