Artykuły

pdf

programista c#

Soft Solution
Soft Solution to firma oferująca usługi w zakresie produkcji oprogramowania dla biznesu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w czasie realizacji projektu: od analizy środowiska i przygotowania architektury systemu poprzez implementację oraz wdrożenie rozwiązania, szkolenia i wsparcie po wdrożeniu systemu.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista c#
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Praca Zdalna
Wymagania:
  • znajomość programowania i projektowania C# (aplikacje okienkowe)
  • znajomość pisania bibliotek DLL
Obowiązki:
  • Poszukujemy dobrego i solidnego programisty C# do wykonania biblioteki DLL do aplikacji okienkowej.
  • Projekt polega na rozbudowaniu aplikacji o dodatkowe okna z formularzami.
  • SDK do tworzenia biblioteki zostanie dostarczone.
Sposób aplikowania: magdalena.makarewicz@softsolution.plCV, przykładowy kod stworzony przez ciebie oraz informacje o dotychczas zrealizowanych projektach