Artykuły

pdf

programista

home.pl
Największy w Polsce dostawca usług webhostingu (utrzymywanie serwisów internetowych, kont poczty elektronicznej, sklepów internetowych i domen).
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania:
  • zdolność analitycznego myślenia,
  •  zapał do pracy i chęć zdobywania wiedzy,
  •  umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającego czytanie dokumentacji.
Obowiązki:
  • Osoba zatrudniona na stanowisku Programisty będzie należeć do zespołu odpowiedzialnego za prace nad rozwojem największej platformy hostingowej w Polsce, będzie zaangażowana w prace nad innowacyjnymi rozwiązaniami oraz realizację projektów zgodnie ze standardem ISO 9001:2000.
Sposób aplikowania: Złożenia oferty (CV) oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego prosimy dokonać pod adresem http://home.pl/praca Telepraca wykluczona.CV