Artykuły

pdf

informatyk programista

In Temporis Sp. z o.o.
Agencja Pracy Tymczasowej In Temporis jest spółką z o.o. powołaną w 1998 roku z kapitałem polskim i francuskim. Od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954/3. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: informatyk programista
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Francja, Sophia Antipolis
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat lub magisterskie);
  • Znajomość języków programowania np.: JAVA/J2EE lub C#.NET;
  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji i programowaniu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (obowiązkowa);
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowość do wyjazdu do Francji.
Obowiązki:
  •  Projektowanie aplikacji w danym języku programowania.
Sposób aplikowania: rekrutacja@intemporis.eu Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)CV + LM po polsku i angielsku