Artykuły

pdf

senior tester

Elan IT Resource
Elan IT Resource to międzynarodowa agencja rekrutacyjna. Naszą specjalizacją jest branża IT&T.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: senior tester
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Gdańsk
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji - min. 2 lata;
  • Znajomość języków skryptowych;
  • Znajomość SQL Server;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Mile widziane doświadczenie lub zainteresowanie rozwijaniem aplikacji finansowych
  • Umiejętość pracy w zespole.
Obowiązki:
  • Techniczne i funkcjonalne testowanie aplikacji;
  • Automatyzacja testów;
  • Tworzenie scenariuszy testowych;
  • Analiza wyników testów i ich raportowanie;
  • Œcisła współpraca z zespołem testerów i programistów.
  • Koordynacja zespołu testerów.
Sposób aplikowania: trojmiasto@elanit.pl z podaniem Nr ref.: ST/09 w tytule wiadomościCV, LM w języku angielskim