Artykuły

pdf

programista abap

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.
agencja pracy
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista abap
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Poznań
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Wiedza i/ lub doświadczenie w programowaniu ABAP
  • Min. dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w projektowaniu, implementacji i testowaniu jednego lub kilku modułów SAP
  • Doświadczenie w dostosowywaniu aplikacji do potrzeb klienta
  • Mobilność, gotowość do odbycia 1-rocznego szkolenia z zakresu produktów firmy w Niemczech
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:
  • Realizacja projektów związanych z modyfikacją i tworzeniem modułów SAP
  • Kompleksowa obsługa klientów – firm z różnych branż
  • Profesjonalne doradztwo i szukanie optymalnych rozwiązań
  • Œcisła współpraca z konsultantami w firmie
Sposób aplikowania: m.jacek@ol-polska.plCV+LM (mile widziane w języku polskim i niemieckim)