Artykuły

pdf

konstruktor/projektant

BMJ Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
BMJ Doradztwo Personalne – to grono specjalistów, posiadających szeroką wiedzę o rynku pracy, którą zdobywamy od 1995 roku. Należymy do jednych z pierwszych firm, które rozpoczęły działalność w branży doradztwa personalnego. Œwiadczymy usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Wspieramy przedsiębiorstwa we wszystkich decyzjach personalnych, poszukujemy specjalistów i menadżerów, oferujemy szkolenia, przeprowadzamy audyty personalne. Obecnie dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z siedzibą w Wałczu poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko: Konstruktor/ Projektant
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: konstruktor/projektant
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Wałcz
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym (ze znajomością technologii spawania)
  • dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office oraz AutoCad
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
  • ANALIZA ZAPYTAŃ OFERTOWYCH OD KLIENTÓW POD K¥TEM MOŻLIWOŒCI PRODUKCYJNYCH FIRMY
  • KOMPUTEROWE PRZYGOTOWYWANIE PROJEKTÓW
  • ORGANIZACJA I KOORDYNACJA DZIAŁAŃ ZWI¥ZANYCH Z REALIZACJ¥ PROJEKTÓW, A W TYM MIN. KONTROLA PRZEBIEGU PROCESU PRODUKCYJNEGO, NANOSZENIE KOREKT, POPRAWEK ITP.
  • ODPOWIEDZIALNOŒĆ ZA JAKOŒĆ I TERMIN REALIZACJI
Sposób aplikowania: biuro@bmj.poznan.plCV+list motywacyjny