Artykuły

pdf

doradca ubezpieczeniowy

TUIR WARTA SA
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Bardzo bogata oferta ubezpieczeń, w tym m.in. komunikacyjnych, majątkowych i osobowych, obejmująca ponad 160 produktów ubezpieczeniowych, zapewnia szeroką ochronę zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom.
Branża: Doradztwo, Konsulting
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: doradca ubezpieczeniowy
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin, Sławno, Gryfice Lub Białogard
Wymagania:
  • nastawienia na realizację celów
  • aktywności oraz zaangażowania
  • łatwości nawiązywania kontaktów
Obowiązki:
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
Sposób aplikowania: anna.lukasik@kredytbank.pl z zaznaczeniem miejsca świadczenia pracy (Koszalin, Sławno, Białogard lub Gryfice) lub wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie www.warta.pl (zakładka kariera).CV, LM