Artykuły

pdf

programista c++

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja zajmująca czołową pozycję na rynku infrastruktury telekomunikacyjnej.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista c++
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Wrocław
Wymagania: Oferta ta skierowana jest do osób posiadających:
  • bardzo dobrą znajomość języka programowania C++
  • doświadczenie w ww technologii oraz umiejętność tworzenia aplikacji sieciowych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe bądŸ być studentem ostatniego roku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • Twoim istotnym atutem będzie również znajomość zagadnień oprogramowania współbieżnego oraz systemu operacyjnego typu Linux.
Obowiązki:
  • Jako osoba zatrudniona na tym stanowisku będziesz brał/a udział w szerokiej gamie projektów z zakresu telekomunikacji, Internetu oraz telewizji mobilnej. Do Twoich obowiązków należeć będzie między innymi:
  • projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta;
  • opracowania dokumentacji technicznej i testowanie powstałych komponentów oprogramowania;
  • wsparcie techniczne dla Klientów w zakresie szkoleń oraz bezpośredniej pomocy przy wykorzystaniu wcześniej stworzonego oprogramowania.
Sposób aplikowania: poznan@grafton.plAby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym (4-10-10920) w tytule maila