Artykuły

pdf

zastępca kierownika restauracji KFC

AmRest Sp. z o.o.
jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Œrodkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC, Pizza Hut, Burger King, freshpoint, Rodeo Drive, Starbucks i Applebee's w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Rosji, Bułgarii, Serbii i USA. Dzięki kulturze „Wszystko Jest Możliwe" AmRest dostarcza wyśmienite smaki i wyjątkowy serwis po przystępnych cenach. Rozwijając nowe marki, zdobywając kolejne rynki, rozwijamy się dynamicznie. A co najważniejsze stawiamy na ludzi i ich rozwój.
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: zastępca kierownika restauracji KFC
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • posiadasz doświadczenie w kierowaniu ludŸmi i pracach zespołowych
  • masz wykształcenie wyższe lub wkrótce kończysz studia
  • jesteś dynamiczny/a, chcesz pracować w ruchu i w kontakcie z klientami
  • cechuje cię entuzjazm, pomysłowość i zdolności analityczne
  • masz silną motywację do nauki i rozwoju na stanowisko Kierownika Restauracji
  • zetknąłeś się z pracą w restauracjach typu quick service
Obowiązki:
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za asystowanie w codziennym zarządzaniu restauracją poprzez prowadzenie zmian, zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta, rekrutację i szkolenia pracowników a także kontrolę wybranych kategorii kosztowych.
Sposób aplikowania: praca@amrest.euDokumenty aplikacyjne wraz z zaznaczonym w temacie wiadomości numerem referencyjnym ZK-KFC/Koszalin/07/09 prześlij na adres: praca@amrest.eu