Artykuły

pdf

handlowiec/ obsługa klienta nr ref.hn/07/kos

START PEOPLE SP. Z O.O.
Start People to jedna z czołowych Agencji Pracy na polskim rynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z obszaru Human Resources w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji, payrollu oraz doradztwa personalnego. Start People jest częścią międzynarodowej grupy USG People N.V., należącej do pierwszej piątki największych i najbardziej renomowanych firm w branży. Akcje USG People są notowane na giełdzie Euronext w Amsterdamie, a obszar działania obejmuje 12 europejskich krajów (Austrię, Belgię, Czechy, Francję, Hiszpanię, Holandię, Luksemburg, Niemcy, Polskę, Słowację, Szwajcarię i Włochy). Na polskim rynku działamy od 1997 roku. Posiadamy sieć oddziałów na terenie całego kraju
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: handlowiec/ obsługa klienta nr ref.hn/07/kos
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • wykształcenie wyższe techniczne ewentualne ekonomiczno-marketingowe
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • umiejętność pracy na komputerze, biegła znajomość Excela
  • prawo jazdy i własny samochód
  • umiejętność prezentacji wyrobów
Obowiązki:
  • wyszukiwanie nowych odbiorców,
  • opracowanie i składanie ofert
  • sprzedaż produktów firmy
Sposób aplikowania: koszalin@startpeople.plCV

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej