Artykuły

pdf

koordynator regionalny ds. merchandisingu

DEM'a Promotion Polska
Wiodąca ogólnopolska agencja promocyjna specjalizująca się w działaniach marketing services : field marketing, promocje konsumenckie, eventy i wydarzenia specjalne, promocje handlowe, leasing field force oraz merchandising
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: koordynator regionalny ds. merchandisingu
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin, Okolice
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Dyspozycyjność, komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność zarządzania ludŸmi  i zdolności organizacyjne
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Posiadane i udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Kandydaci posiadający aktualną bazę merchandiserów/wykładaczy/serwisantów zapraszani będą na spotkanie w pierwszej kolejności
Obowiązki:
  • Koordynator ds. merchandisingu odpowiedzialny jest za wszystkie działania merchandisingowe na terenie podległego regionu dla około 40-50 Klientów, prowadzi regularne rekrutacje, szkolenia i kontrole pracowników uczestniczących w realizacji działań merchandisingowych – prac związanych z zatowarowywaniem sieci handlowych.
  • W zakresie administracyjnym odpowiada za raportowanie wyników działań do Account Executive danego projektu w centrali Agencji, prowadzi karty pracy, podpisuje umowy o pracę z uczestnikami działań merchandisingowych.
  • Biorąc pod uwagę reprezentowanie interesu Klienta oraz wpływ na wiarygodność i profesjonalizm jego wizerunku bezpośrednio współpracuje z Area Managerem regionu, reprezentuje Agencję w kontaktach z Przedstawicielami Handlowymi Klienta, Kierownikami Hal/Działów.
Sposób aplikowania: k.kujawski@dema.com.pl z tytułem KOORDYNATOR REGIONALNY ds. MERCHANDISINGUCV, LM