Artykuły

pdf

inżynier ds. testowania w zespole protocol field test

Samsung Electronics R&D Center
Warszawskie R&D to prężnie działające Centrum Badań i Rozwoju Oprogramowania. Rok 2008 był dla nas wyjątkowo udany. Do już istniejących działów Digital Television Lab i Home Network Solutions, dołączyło Samsung Mobile Laboratory.Zatrudniamy już ponad 4oo osób! Naszym pracownikom oferujemy pracę pełną wyzwań,dającą możliwość rozwoju, a co obecnie szczególnie ważne, stabilne zatrudnienie. Jestesmy dynamicznym zespołem, pracującym w nowoczesnej firmie.Dowiedz się o nas więcej i dołącz do nas!
Branża: IT
Stanowisko: inżynier ds. testowania w zespole protocol field test
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • Ukończone studia w zakresie elektroniki/telekomunikacji (także ostatni rok studiów)
  • Znajomość zagadnień GSM, EDGE i UMTS
  •   Dobra znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie)
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Od kandydatów oczekujemy dużej dyspozycyjności, w związku z wyjazdami służbowymi
  • Prawo jazdy kat. B
 KWALIFIKACJE BĘD¥CE DODATKOWYM ATUTEM:
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość produktów z linii telefonów komórkowych firmy Samsung oraz konkurencji
Obowiązki:
  • Prowadzenie testów oprogramowania na najnowszych modelach telefonów zgodnie z procedurami testowymi
  • Prowadzanie badań w terenie (field tests), GCF/IOT, Operator join Tests
  • Tworzenie raportów postępu w testowaniu oraz raportowanie po otrzymaniu wyników testów
  • Usprawnianie procesów testowych przez poznawanie najnowszych rozwiązań i technologii w testowaniu telefonów komórkowych
  • Liczne zagraniczne podróże służbowe
Sposób aplikowania: praca.rd@samsung.com.plCV w języku angielskim