Artykuły

pdf

mechanik samochodowy

In Temporis Sp. z o.o.
Agencja Pracy Tymczasowej In Temporis jest spółką z o.o. powołaną w 1998 roku z kapitałem polskim i francuskim. Od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie rekrutacji i pośrednictwa pracy.
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca za granicą
Stanowisko: mechanik samochodowy
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Nicea, Francja
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (udokumentowane świadectwami pracy, referencjami);
  • Doświadczenie w pracy z niemieckimi markami (warunek konieczny);
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego;
  • Konieczny jeden samochód na ekipę.
  •  MILE WIDZIANE EKIPY ZORGANIZOWANE Z SAMOCHODEM (najlepiej z woj. lubelskiego lub ościennych)
Obowiązki:
  • Samodzielne stanowisko przy naprawie samochodów osobowych i motocykli niemieckich marek.
Sposób aplikowania: Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego: http://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?linkID=380