Artykuły

pdf

staż na CoolEnergy GmbH

CoolEnergy GmbH
Naszym celem jest nadać nowy wymiar usługom związanym z przemysłem chłodniczym. Sprzedaż czy wynajem - chcemy doskonale dopasować nasz produkt i usługi do Państwa ścisle określonych potrzeb. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia, popartego setkami wykonanych projektów, zyskujecie Państwo zarówno jako specjaliści w dziedzinie chłodnictwa, jak również poszerzacie swą ofertę o nowe doskonałe rozwiązania. Sięgnijcie Państwo po nasze doświadczenie w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji – oferujemy wypróbowaną mistrzowską jakość chłodzenia!
Branża: Inne
Rodzaj pracy: staż
Stanowisko: staż na CoolEnergy GmbH
Wakatów:
Miejsce pracy: Niemcy
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne albo ekonomiczne marketing PR
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • znajomość języka niemieckiego jest niezbędna, mile widziany zaawansowany angielski
  • umiejętności analityczne, organizacyjne, komunikacyjne
  • doświadczenie w PC / MS Office,(Word,Exel,Outlook) obsługa
  • chęć wyjazdu na okres od  3-6 miesięcy
Obowiązki:
  • pomoc w rozwoju nowych możliwości marketingowych w Internecie
  • promocja firmy
  • przetwarzanie zleceń telefonicznych i internetowych
  • obsługa klienta
  • recepcja
Sposób aplikowania: r.beckmann@coolenergy.deCV w języku polskim i niemieckim

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej