Artykuły

pdf

Specjalista ds. administracji

Integra Software sp. z o.o.
Integra Software sp. z o.o. jest jednym z niewielu krajowych producentów oprogramowania, która oferuje właśnie takie rozwiązania branżowe. Aktualnie największą grupę naszych klientów stanowią firmy prowadzące działalność związaną z rynkiem motoryzacyjnym
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds. administracji
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej firmie
  • możliwość podjęcia stałej i ciekawej pracy
  • zdobycie wielu nowych umiejętności i doświadczeń
  • udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje
  • świadczenia socjalne: premie świąteczne, imprezy integracyjne, itp
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych
Obowiązki:
  • Ewidencja rozliczeń, kosztów i przychodów oraz kontrola budżetu firmy
  • Prowadzenie ewidencji przesyłek i korespondencji
  • Redagowanie umów dot. współpracy pomiędzy firmami
  • Współpraca z biurem Rachunkowo-Księgowym
  • Obsługa kadr i płac (system RCP-listy obecności, umowy, urlopy, rekrutacje, itp)
  • Wsparcie organizacyjne w zakresie szkoleń i prezentacji grupowych
  • Dodatkowe obowiązki (zależne od posiadanych kwalifikacji)
  • Aktualizacja portalu WWW, Przygotowywanie prezentacji w PPT
  • Przygotowywanie ogłoszeń i artykułów do prasy oraz innych mediów
  • Wsparcie w organizowaniu promocji oraz akcji reklamowych
  • Badanie rynku, Kontrola satysfakcji i pozyskiwanie opinii od klientów
Sposób aplikowania: formularz znajduje sie na stronie http://www.integra.info.pl/info.php?page=praca&set=profesjonalisci&op=opis&id=30Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego (zajmuje ok. 30-45 minut) Podczas rekrutacji tylko wypełnione formularze bedą brane pod uwagę. Przed wypełnieniem formularzy prosimy przygotować CV (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny (najlepiej w formacie Word ew. pdf) ,który bedzie można dołaczyc do formularzy z poziomu zasobów dyskowych.