Artykuły

pdf

doradca klienta detalicznego z funkcja kasjera

Bank BPH
Bank BPH to jedna z najbardziej znanych i cieszących się zaufaniem instytucji finansowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy połączeniu wieloletniego doświadczenia i nowoczesnego podejścia do zarządzania finansami. Dzięki inwestycjom w kapitał ludzki zbudowaliśmy naszą wyjątkową kulturę organizacyjną zorientowaną na zaspokajanie potrzeb Klientów. Jesteśmy Bankiem uniwersalnym, który poprzez sieć Oddziałów, a także bankowość elektroniczną obsługuje Klientów w całym kraju. Oferujemy pełną gamę produktów i usług bankowych dla Klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz Klientów korporacyjnych. W czerwcu 2008 roku naszym inwestorem strategicznym został GE Money, część General Electric Company, trzeciej co do wielkości korporacji na świecie.
Branża: Finanse, Ekonomia, Prawo
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: doradca klienta detalicznego z funkcja kasjera
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • doświadczenia w pracy związanej z obsługą Klienta w obszarze sprzedaży w instytucji finansowej,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • znajomości aplikacji komputerowych: Word, Excel,
  • mile widziany ukończony kurs kasjerski.
Obowiązki:
  • organizację procesu sprzedaży oferty Banku dla Klientów,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z obsługiwaną grupą Klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku, poprzez formę i sposób obsługi Klientów,
  • prowadzenie aktywnych i różnorodnych działań marketingowych wspomagających proces sprzedaży,
  • sprzedaż produktów i usług bankowych dla nowych i istniejących Klientów przy wykorzystaniu możliwości rynku lokalnego,
  • operacyjną obsługę Klientów.
Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie w ciągu 2 tygodni od ukazania się ogłoszenia ofert zawierających CV i list motywacyjny z podaniem numeru referencyjnego stanowiska na adres: rekrutacja@bph.pl Nr ref.: MM/KoszalinCV, Lm