Artykuły

pdf

inżynier - specjalista ds. szlifowania precyzyjnego

Europeople International Sp. z o. o.
EUROPEOPLE jest istniejącą od 2001 roku polsko - brytyjską firmą rekrutacyjną. Naszą misją jest dostarczenie właściwych ludzi na właściwe miejsce, a celem jest usatysfakcjonowanie zarówno pracownika, jak i klienta. Rozwijając naszą działalność pragniemy zachować elastyczność działania tak, aby zawsze, wszędzie i na czas docierali ludzie o odpowiednich kwalifikacjach. Z pasją i zaangażowaniem przeprowadzamy dla naszych klientów pełen proces rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk w wielu branżach.
Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Stanowisko: inżynier - specjalista ds. szlifowania precyzyjnego
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Okolice Warszawy
Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne (preferowane o specjalności obróbka skrawaniem). - doświadczenie w procesach obróbki skrawaniem, zwłaszcza w dziedzinie szlifowania precyzyjnego. - doświadczenie w zakresie obsługi szlifierek precyzyjnych sterowanych numerycznie (preferowane doświadczenie pracy z maszynami Koyo). - doświadczenie w wykorzystywaniu analitycznych narzędzi organizacji procesu produkcyjnego (PFMEA, R&R, SPC itp.). - dobra znajomość języka angielskiego. - dobra znajomość pakietu MS Office.
Obowiązki: Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. W związku z uruchamianiem nowego projektu firma niniejsza poszukuje w chwili obecnej osoby na stanowisko Inżyniera Procesu - Specjalisty ds. Szlifowania Precyzyjnego. Przewidywany zakres obowiązków na powyższym stanowisku jest następujący: - aktywny udział we wprowadzaniu nowego projektu produkcyjnego. - koordynacja procesu obsługi maszyn. - diagnostyka awarii maszyn. - ustawianie procesu produkcyjnego - modernizacja parku maszynowego. - przygotowywanie, aktualizowanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną. - analiza danych zdolności procesu produkcyjnego. - optymalizacja doboru narzędzi (głównie do procesu szlifowania). - inicjowanie i/lub prowadzenie analiz procesu. - koordynowanie i wprowadzanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego. - prowadzanie dokumentacji inżynieryjnej (np. Diagram Przepływu Procesu). - rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego. - stosowanie zasad Lean Manufacturing we wszystkich aspektach procesu produkcji.
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przysyłanie aplikacji na wskazany adres: martyna.skwarek@europeople.pl wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych lub kontakt telefoniczny: 22 434 22 93.CV+LM

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej