Artykuły

pdf

doradca klienta

Allianz Bank Polska S.A.
Grupa Allianz to jedna z największych instytucji finansowych świata działająca w ponad 70 krajach w sektorach ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych i bankowości. W ciągu 10 lat działania na polskim rynku zdobyła zaufanie ponad 2 mln klientów.
Branża: Doradztwo, Konsulting
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: doradca klienta
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Min. pół roku doświadczenia w pracy z Klientem
  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziana sprzedaż produktów finansowych)
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejetności organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Gotowość do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Chęć rozwoju osobistego
  • Wysoka kultura osobista
Obowiązki:
  • Realizacja postawionych zadań i planów sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za prawidłowe przeprowadzanie operacji bankowych
  • Dbanie o wizerunek banku
  • Budowanie długoterminowej więzi Klienta z Bankiem
Sposób aplikowania: Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza online lub przysłanie aplikacji na adres rekrutacja@allianz.pl Do formularza można również załączyć CV i list motywacyjny. formularz znajduje się na stronie: https://www.allianz.pl/Allianz/recruitment/kallistoJobOfferChoice.action?jobId=694CV, Lm, lub wypełnienie formularza on-line