Artykuły

pdf

network operator

Hudson
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: network operator
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (inżynier lub magister)
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • Znajomość technologii i protokołów LAN/WAN oraz TCP/IP
  • Znajomość protokołów CISCO
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów z połączeniami sieciowymi
  • Certyfikat CCNA lub rozpoczęcie kursu będą mile widziane
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na współpracę i pozyskiwanie nowej wiedzy
Obowiązki:
  • Wsparcie techniczne dla klienta niemieckojęzycznego
  • Gromadzenie i wymianę ważnych informacji dotyczących sieci
  • Monitorowanie połączeń oraz sprzętu w sieciach LAN i WAN
  • Przeprowadzanie standardowych audytów urządzeń, np. przełączników i ruterów firmy Cisco
  • Diagnozowanie problemów sieciowych, raportowanie ich do dostawcy bądŸ drugiej linii wsparcia
  • Współpracę z dostawcą / inżynierem w rozwiązywaniu problemów
  • Rozwiązywanie standardowych incydentów na podstawie instrukcji roboczych
  • Współpracę z zespołami zza granicy, transfer wiedzy
Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby, które spełniają wymagania, proszone są o wysłanie swojej aplikacji w języku polskim i angielskim, z numerem referencyjnym: PL_585113 w temacie, na adres: poland.kh@jobs.hudson.comCV