Artykuły

pdf

network/ server administrator

Hudson
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: network/ server administrator
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Wymagania:
  • ukończyły studia wyższe kierunkowe
  • swobodnie posługują się językiem niemieckim w mowie i piśmie
  • posiadają doświadczenie w administracji i rozwiązywaniu problemów dla serwisów DNS I DHCP oraz platform Windows i Unix,
  • mają wiedzę z zakresu serwerów ISA – konfiguracja, administracja, rozwiązywanie problemów.
  • potrafią efektywnie pracować pod presją czasu
  • są nastawione na współpracę i pozyskiwanie nowej wiedzy
Obowiązki:
  • Rola tej pozycji związana jest z obsługą infrastruktury LAN/WAN/Security w modelu zdalnego zarządzania.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie dedykowana do realizacji projektów dla Klientów niemieckojęzycznych.
Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby, które spełniają wymagania, proszone są o wysłanie swojej aplikacji w języku polskim i angielskim, z numerem referencyjnym: PL_585113 w temacie, na adres: poland.kh@jobs.hudson.comCV