Artykuły

pdf

przedstawiciel medyczny

Apotex Inc. Korporacja Przedstawicielstwo w Polsce
Największy kanadyjski koncern farmaceutyczny produkujący wysokiej jakości leki generyczne (certyfikaty jakości GMP i FDA).W Polsce rozpoczęli działalność w 1997 roku. Z roku na rok zwiększają zarówno zatrudnienie (od 5 pracowników do ponad 100 w chwili obecnej) jak i gamę dostępnych produktów. Obecnie w swoim portfolio posiadają około 30 preparatów. Leki są łatwo identyfikowane z firmą poprzez przedrostek "Apo-" w swojej nazwie.
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: przedstawiciel medyczny
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie
  • dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kategorii B
Obowiązki:
  •  promocja leków wśród lekarzy i farmaceutów
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: koszalin@apotex.ikp.pl lub Apotex Inc. Przedstawicielstwo w Polsce, ul. Ostrobramska 95, 04-118 Warszawa z dopiskiem PM - Koszalin.CV ze zdjęciem, LM

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej