Artykuły

pdf

handlowiec

Salon WEMA S. A.
WEMA powstała w 1992 r. jako firma rodzinna oferująca artykuły ceramiczne i metalowe do łazienek. Dzięki dogodnym warunkom rynkowym i ogromnemu zaangażowaniu właścicieli w rozwój firmy dziś Wema zarządza siecią Wema Łazienki - 22 salonów własnych i 4 franczyzowe, kanałem sprzedaży hurtowej Verris oraz działem obsługi inwestycji WEMA Inwestycje.
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: handlowiec
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • wysokie standardy obsługi klienta
  • zaangażowanie
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość
  • rzetelność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Obowiązki:
  • profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa klientów salonu
  • realizacja celów sprzedażowych
  • kontrola realizacji przyjętych zamówień
  • sporządzanie raportów z wykonanych przedsięwzięć
  • przyjmowanie dostaw
  • rozliczanie kasy
  • dbałość o ekspozycję towaru w salonie
  • wyprzedaż towaru
  • uaktualnianie cen
  • wystawianie zamówień sprzedaży, faktur i korekt
  • przestrzeganie standardów pracy w salonie
  • Sposób aplikowania: formularz aplikacji na stronie: http://www.system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?linkID=953