Artykuły

pdf

przedstawiciel bankowy

MultiBank
MultiBank to miejsce dla każdego indywidualisty. Zapoznaj się z unikalną strukturą Banku, odkryj różnorodny świat finansów. Nie wymagamy wykształcenia związanego z finansami i bankowością. Zapraszamy Cię do współpracy, jeśli potrafisz z pasją oddać się działaniom na rzecz naszych klientów i tworzenia najbardziej innowacyjnych rozwiązań bankowych dla wymagających klientów.
Branża: Finanse, Ekonomia, Prawo
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: przedstawiciel bankowy
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i obsłudze Klienta,
  • Kreatywność i samodzielność,
  • Dynamizm działania i zorientowanie na cel,
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem i przedstawiania własnych opinii,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość obsługi komputera oraz Internetu
Obowiązki:
  • sprzedaż produktów bankowych dla Klientów indywidualnych i sektora małych firm,
  • Zapewnianie Klientom indywidualnej i profesjonalnej obsługi zgodnej ze standardami MultiBanku,
Sposób aplikowania: Proszę o przesyłanie aplikacji na adres: Ewelina.Radaszewska@multibank.pl z Nr referencyjny: PB/MB/Koszalin w tytule mailaCV ze zdjęciem + LM