Artykuły

pdf

przedstawiciel handlowy

Produkt Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą zajmująca się hurtowym i detalicznym handlem artykułami spożywczymi. Stosujemy najnowsze technologie w zakresie logistyki i obsługi klienta. Od czasu powstania w 1998 roku konsekwentnie tworzymy nasz wizerunek solidnego partnera w kanale dystrybucyjnym branży FMCG.
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: przedstawiciel handlowy
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin, Białogard, Świdwin
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na identycznym lub podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność
  • determinacja w osiąganiu celów
  • własna działalność gospodarcza lub chęć jej podjęcia
Obowiązki:
  • obsługa rynku lokalnego
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie z nimi stałych relacji
  • realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedaży
Sposób aplikowania: osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@produktgd.plCV, Lm

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej