Artykuły

pdf

specjalista ds.sprzedaży RMF MAXXX

Grupa RMF Sp. z o.o.
Grupa RMF Sp. z o.o. sp. komandytowa jest właścicielem najpopularniejszej stacji radiowej w Polsce - RMF FM, jak również rozgłośni RMF Classic i RMF MAXXX oraz internetowej platformy MiastoMuzyki.pl. Spółka zajmuje się sprzedażą czasu i powierzchni reklamowej oraz produktów oferowanych przez podmioty należące do Grupy RMF.
Branża: Logistyka
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: specjalista ds.sprzedaży RMF MAXXX
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin / Słupsk
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży mediów
  • znajomość pomorskiego rynku reklamodawców lokalnych
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i przygotowania ofert handlowych
  • mile widziane wyższe wykształcenie
  • komunikatywność
  • determinacja, zaangażowanie, motywacja do pracy
  • umiejętność samodzielnego działania, doskonałej organizacji pracy i współpracy w zespole
  • zdolność do pracy w dynamicznej atmosferze
  • dobra znajomość pakietu MS Office: MS Word, MS Excel
Obowiązki:
  • pozyskiwanie reklamodawców i sprzedaż czasu reklamowego RMF MAXXX Pomorze
Sposób aplikowania: dokumenty na adres: kariera@broker.fm w temacie wpisać AEMAXXX/10/POMCV ze zdjęciem, LM

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej