Artykuły

pdf

software developer c/c++

Loydson Partners
Loydson Partners (nr licencji 2381/1a) - jesteśmy firmą doradczą o zasięgu międzynarodowym. Od 2003 roku wspieramy w rozwoju przedsiębiorców na polskim rynku. Doradzamy w rozwoju biznesu: znajdujemy pracowników, szkolimy, tworzymy strategie i programy rozwoju firmy, pomagamy zaistnieć na innych rynkach. dla swojego klienta, międzynarodowego lidera rozwiązań dla ochrony komputera, producenta programów zabezpieczających poszukujemy osób na stanowisko: Software Developer C/C++ Miejsce pracy: Koszalin Nr ref.: 4/CC/LP
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: software developer c/c++
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania: Poszukujemy osób które, mogą poszczycić się:
  • znajomością języka programowania C/C++ (najlepiej w środowisku Visual C++)
  • biegłością w posługiwaniu się systemem operacyjnym Windows
  • umiejętnością pracy w zespole
  • znajomością języka angielskiego (minimum na poziomie czytania dokumentacji)
  • doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • umiejętnością programowania w języku ASP.NET oraz C# i PHP (dodatkowe atuty kandydata)
Obowiązki:
  • tworzenie nowego oprogramowania zabezpieczającego systemy informatyczne
  • zarządzanie i doskonalenie istniejącego oprogramowania
  • udział w analizie i projektowaniu aplikacji
Sposób aplikowania: Proszę wysłać swoje CV na adres mailowy rekrutacja@loydson.com, umieszczając w temacie maila numer referencyjny (Nr ref.: 4/CC/LP) i wpisując w dokumenty klauzulę o ochronie danych osobowych.