Artykuły

pdf

doradca ds. ubezpieczeń i inwestycji

Aviva Commercial Union
Grupa Aviva jest piątą grupą ubezpieczeniowo-finansowej świata. W Polsce obsługujemy ponad 3 miliony klientów i zarządzamy aktywami o wartości ponad 55 miliardów zł. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe m.in.: ubezpieczenia na życie, fundusz emerytalny, ubezpieczenia majątkowe, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczenia komunikacyjne sprzedawane przez telefon i Internet.
Branża: Doradztwo, Konsulting
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: doradca ds. ubezpieczeń i inwestycji
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe, lub ostatnie lata studiów,
  • samodzielność, przedsiębiorczość i umiejętności interpersonalne,
  • gotowość do podejmowania wyzwań,
  • miejsce zamieszkania woj. zachodniopomorskie, mile widziane Koszalin i okolice,
  • niekaralność
Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych klientów sprzedaż ubezpieczeń doradztwo w zakresie rozwiązań ubezpieczeniowych obsługa pozyskanych klientów
Sposób aplikowania: Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: mallwa83@interia.pl Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883”. praca w pełnym wymiarze lub dodatkowaCV+LM