Artykuły

pdf

młodszy analityk rynku

Elan IT Resource Sp. z o.o.
ELAN jest światowym specjalistą w dziedzinie rekrutacji do sektorów IT&T Dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Młodszy Analityk Rynku.
Branża: Finanse, Ekonomia, Prawo
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: młodszy analityk rynku
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Gdynia
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie (licencjat/magister) lub dyspozycyjni studenci ostatnich lat - preferowane kierunki: filologie obce, bankowość, ekonomia, finanse;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zaawansowana znajomość drugiego języka obcego: arabski, bośniacki, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, hebrajski, hiszpański, holenderski, fiński, francuski, macedoński, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski;
  • Doświadczenie w zakresie finansów/bankowości mile widziane;
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów;
  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności programu MS Excel;
  • Zdolności analityczne;
  • Zdolności interpersonalne.
Obowiązki:
  • Pozyskiwanie oraz analiza danych finansowych;
  • Stała współpraca z oddziałami firmy na całym świecie;
  • Dbałość o rozwój i utrzymanie pozytywnego środowiska pracy.
Sposób aplikowania: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).Aplikacje w języku angielskim (format .doc) prosimy przysyłać na adres email trojmiasto@elanit.pl z podaniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości. ELAN IT RESOURCE Sp. z o.o. Ul. Długi Targ 1/7 80-828 Gdańsk Tel. 058 322 07 02 http://www.elanit.pl trojmiasto@elanit.pl