Artykuły

pdf

programista c++

Elan IT Resource Sp. z o.o.
ELAN jest światowym specjalistą w dziedzinie rekrutacji do sektorów IT&T.
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista c++
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Gdynia
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu w języku C/C++ ;
  • Dobra znajomość UML, Design Patterns oraz SQL;
  • Zainteresowanie rynkiem finansowym będzie plusem;
Obowiązki:
  • Rozwój i integracja aplikacji finansowych;
Sposób aplikowania: W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883).CV w języku angielskim (format .doc) prosimy przysyłać na adres trojmiasto@elanit.pl z podaniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości. ELAN IT RESOURCE Sp. z o.o. Ul. Długi Targ 1/7 80-828 Gdańsk Tel. 058 322 07 02