Artykuły

pdf

specjalista ds. rozliczeń

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.
apewnia niezawodne, wysokiej jakości usługi kurierskie i ekspresowe oraz rozwiązania logistyczne w 36 państwach europejskich. 13 000 osób pracuje dla GLS i doręcza rocznie ponad 250 milionów paczek dla 228 000 klientów w całej Europie. General Logistics Systems Sp. z o.o. poszukuje do swojej filii w KOSZALINIE kandydatów na stanowisko:
Branża: Finanse, Ekonomia, Prawo
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: specjalista ds. rozliczeń
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • skrupulatność i dokładność w pracy
  • biegła obsługa programów komputerowych
  • doświadczenia w pracy związanej z rozliczaniem, prowadzeniem kasy
  • mile widziany kurs kasjera złotówkowego. Oferujemy:
  • profesjonalne przygotowanie do wykonywanych zadań
  • odpowiedzialną pracę w strukturach nowoczesnej firmy.
Obowiązki:
  • fakturowanie
  • prowadzenie kasy filii
  • windykacja
  • prace biurowe.
Sposób aplikowania: praca@gls-poland.com z nr ref.: SdR/10/Kosz w tytule e-maila Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę General Logistics Systems Poland Sp.z o.o. z siedzibą w Głuchowie, 62-052 Komorniki, ul. Tęczowa 10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U.z 2002 r. Nr 101, poz.926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych”.CV, LM