Artykuły

pdf

brygadzista-mechanik

POLDANOR S.A.
POLDANOR S.A. - Lokalizacja: PRZECHLEWO ; Ilość pracowników: 550 - http://www.poldanor.com.pl Poldanor S.A. to nowoczesne i zorientowane na ochronę środowiska naturalnego przedsiębiorstwo rolne prowadzące działalność w pn.-zach. Polsce, zatrudniające 500 osób. Podstawową działalność spółki stanowi hodowla i chów trzody chlewnej oraz produkcja roślinna, a także produkcja energii odnawialnej.
Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: brygadzista-mechanik
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Zegrze Pomorskie
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu mechanicznym
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (przeprowadzanie remontów, napraw interwencyjnych, usuwanie awarii maszyn i urządzeń)
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki
  • umiejeętność pracy w zespole i prowadzenia zespołu pracowników
  • mile widziana znajomość gospodarki magazynowej
Obowiązki:
  • organizacja i koordynowanie pracy pracowników produkcyjnych
  • wykonywanie przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń w celu zapewnienia realizacji zadań produkcyjnych i jakościowych
  • pomoc w realizacji dokumentacji związanej z wykonywanymi naprawami i przeglądami
Sposób aplikowania: hr@poldanor.com.plaplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem kandydata