Artykuły

pdf

doradca ds. ubezpieczeń i inwestycji

Aviva Commercial Union
Grupa Aviva jest piątą grupą ubezpieczeniowo-finansowej świata. W Polsce obsługujemy ponad 3 miliony klientów i zarządzamy aktywami o wartości ponad 55 miliardów zł. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe m.in.: ubezpieczenia na życie, fundusz emerytalny, ubezpieczenia majątkowe, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczenia komunikacyjne sprzedawane przez telefon i Internet.
Branża: Doradztwo, Konsulting
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: doradca ds. ubezpieczeń i inwestycji
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe lub w trakcie studiów, ·
  • Samodzielność, przedsiębiorczość i umiejętności interpersonalne, ·
  • Zainteresowanie karierą w branży finansowej i pracą w sprzedaży, ·
  • Gotowość do podejmowania wyzwań
Obowiązki:
  • Pozyskiwanie Klientów,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
  • Sprzedaż produktów finansowych.
Sposób aplikowania: Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: luczak.malwina@aviva.com.plcv+list motywacyjny