Artykuły

pdf

programista c# .net

Segel Polska
Segel Polska jest firma konsultingową specjalizującą się w doradztwie strategicznym i personalnym
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: programista c# .net
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecin
Wymagania:
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie procesu wytwarzania oprogramowania,
  • Znajomość języka C#,
  • Znajomość platformy .NET 2.0, 3.0 i 3.5,
  • Znajomość języka UML,
  • Wiedza i doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w technikach zorientowanych obiektowo,
  • Znajomość podstawowych technik testowania kodu i oprogramowania,
  • Znajomość języka XML oraz metodologii SCRUM będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język codziennej pracy).
Obowiązki:
  • Rozwój rozwiązań softwareowych,
  • Współudział w rozwoju aplikacji dla platformy Windows, przy użyciu najnowszych narzędzi,
  • Współudział w pełnym procesie rozwoju oprogramowania, od analizy, poprzez projektowanie i implementację, po testowanie.
Sposób aplikowania: apd@segel.plCV + LM

Copryright © 2016 Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej