Artykuły

pdf

informatyk

Oddział Urzędu Statystycznego w Koszalinie
Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: informatyk
Wakatów:
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie: wyższe preferowane informatyczne
  • pozostałe wymagania niezbędne:
  • dobra znajomość środowiska Windows, systemów bazodanowych
  • wiedza z zakresu projektowania systemów bazodanowych
  • znajomość i praktyczna umiejętność wykorzystania systemowego oprogramowania i narzędzi analitycznych
  • znajomość języków programowania (Visual Basic, Visual Basic.Net lub in.)
Wymagania dodatkowe
  • doświadczenie we wdrażaniu hurtowni danych
  • znajomość standardu SDMX
  • wiedza z zakresu podstaw ekonomii i statystyki
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania, w tym aplikacji internetowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • znajomość ustawy o statystyce publicznej
Obowiązki:
  • współudział w budowie i wdrożeniu baz danych /baz relacyjnych, hurtowni danych/
  • współudział w pracach projektowo-programistycznych związanych z realizacją opracowań statystycznych
Sposób aplikowania: Miejsce składania dokumentów: Oddział Urzędu Statystycznego w Koszalinie al. Monte Cassino 4 75-412 Koszalin koniecznie z dopiskiem - Oferta nr 14/11/2009życiorys i list motywacyjny oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych kopie świadectw pracy oraz innych zaświadczeń potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych Miejsce składania dokumentów: Oddział Urzędu Statystycznego w Koszalinie al. Monte Cassino 4 75-412 Koszalin koniecznie z dopiskiem - Oferta nr 14/11/2009