Artykuły

pdf

Młodszy Konsultant IT - SAP Basis

SNP Poland
Snp logo small

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Branża: IT
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Młodszy Konsultant IT - SAP Basis
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Złotniki k. Poznania
Wymagania:
  • znajomość systemu operacyjnego Windows lub Linux/Unix,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie. Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość języka niemieckiego.
Obowiązki:

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należeć: bieżące administrowanie systemami SAP na serwerach Windows i Linux, monitorowanie środowiska IT, zapewnienie bezpieczeństwa i dostępności systemów, udział w projektach IT.

  • wsparcie w relokacji dla osób spoza Poznania (możliwość bezpłatnego wynajęcia pokoju w mieszkaniu służbowym przez okres 6 miesięcy)
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko otwarte na opinie i pomysły,
  • udział w ciekawych projektach,
  • intensywne szkolenia i rozwój zawodowy,
  • pakiet opieki medycznej oraz program sportowo- rekreacyjny,
  • przejrzysty i motywujący system wynagradzania, w którym wysokość wynagrodzenia zależy od poziomu kompetencji i uzyskiwanych efektów.
Sposób aplikowania: kariera@snpgroup.com https://snp-poland.dolaczdonas.pl/praca/ogloszenie/Mlodszy-Konsultant-IT-SAP-Basis