Artykuły

pdf

Technik Narzędziowiec

JS Fabryka Przekładni Sp.zo.o. Sp.k

JS Fabryka Przekładni zatrudnia 250 osób i jest liderem wśród producentów przekładni zębatych w Polsce. Produkujemy 320 typów przekładni rocznie w ilości ponad 60 tys. sztuk i poziom produkcji stale wzrasta. Do klientów należą wiodący producenci maszyn rolniczych zarówno w Polsce jak i Unii Europejskiej oraz Rosji. Atutem firmy jest jej elastyczność, indywidualne podejście do klienta oraz ciągłe inwestowanie w najnowocześniejsze technologie wytwarzania. Niewątpliwym pozytywem są też pracownicy wysoko wykwalifikowani, o długim stażu pracy. Obecnie JS Fabryka Przekładni funkcjonuje na 30 tys. m2 . Produkcja odbywa się w halach o łącznej powierzchni 11 tys. m2. Na park maszynowy składa się 130 obrabiarek umożliwiających wykonanie przekładni i uzębień każdego typu. W 2015 r. wprowadzono w fabryce zintegrowany system zarządzania jakością i uzyskano nadane przez TUV Rheinland certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-N 18001.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Technik Narzędziowiec
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Bierkowo koło Słupska
Wymagania:

Wymagania: Wykształcenie wyższe lub ewentualnie średnie o profilu technicznym, doświadczenie w pracy z narzędziami i urządzeniami produkcyjnymi, umiejętność czytania rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem.

Obowiązki:

Opis stanowiska: Zarządzanie gospodarką narzędziową, zarządzenie magazynem przyrządów i narzędzi produkcyjnych, identyfikacja kosztów i optymalizacja zakupów narzędzi i urządzeń, współpraca z działami produkcyjnymi.

Oferujemy: Atrakcyjne warunki zatrudnienia, stabilność pensji i zatrudnienia, pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, liczne szkolenia i możliwość zdobycia doświadczenia w gronie najlepszych specjalistów w regionie w zakresie obróbki skrawaniem.

Sposób aplikowania: praca@starosielski.com.pl