Artykuły

pdf

specjalista ds. logistyki

Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Buglo, wiodąca firma o zasięgu globalnym produkująca place zabaw i siłownie zewnętrzne poszukuje pracownika na stanowisko: Logistyk

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: specjalista ds. logistyki
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • samodzielność
  • komunikatywność,
  • umiejętność efektywnego organizowania czasu.
Obowiązki:
  • Koordynowanie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych,
  • ustalanie harmonogramów dla kooperanta firm ścisła
  • współpraca z wydziałami sprzedaży i produkcji
  • planowanie dostaw do klientów
  • organizacja i optymalizacja procesów transportu.
Firma oferuje:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Sposób aplikowania: CV z dopiskiem stanowiska pracy na adres e-mail praca@buglo.pl