Artykuły

pdf

Backend Developer

Omega323
26733466 1363198323786793 5560721557879857759 n

Omega323 to profesjonalny dostawca usług IT. Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający osiągnięcia w różnych dziedzinach związanych z wytwarzaniem aplikacji oraz systemów informatycznych, co pozwala tworzyć wysokiej jakości aplikacje.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Backend Developer
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Praca zdalna lub w biurze w Szczecinku
Wymagania:

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność pisania dobrej jakości kodu.
  • Znajomości frameworka Symfony 3 lub 4. Znajomość HTML, CSS, JS.
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy oraz odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Umiejętności szacowania czasu na wykonanie poszczególnych zadań.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznych.
  • Doświadczenie w pracy z PHPUnit, TDD.
  • Znajomość Elasticsearch.
  • Umiejętność posługiwania się kolejkami RabbitMQ.
  • Doświadczenie z narzędziami CI/CD.
  • Umiejętność pracy z linuksem.
  • Doświadczenie z zakresu administrowania serwera: nginx, bash, docker, rabbitmq.
  • Znajomość technologii frontendowych będzie dużym plusem, szczególnie JS/React.
Obowiązki:
  • Rozwój obecnych aplikacji.
  • Realizacja serwisów oraz aplikacji webowych.
  • Udział w pracach koncepcyjnych i wdrożeniowych.
Firma oferuje:
  • Stała praca w pełnym wymiarze godzin.
  • Przyjazna atmosfera w młodym zespole.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Wynagrodzenie 5000-6000 zł B2B, UoP, zlecenie
Sposób aplikowania: CV proszę na e-maila peter@omega323.com