Artykuły

pdf

Młodszy specjalista ds.rekrutacji z językiem niemieckim

Job on time Sp. zo.o.

Agencja pracy tymczasowej

Branża: Handel, sprzedaż, usługi
Stanowisko: Młodszy specjalista ds.rekrutacji z językiem niemieckim
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • komunikatywny język angielski w mowie i piśmie,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientem,
  • komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy.
Obowiązki:
  • pozyskanie nowych klientów do współpracy na terenie Niemiec
  • bieżący kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientem zewnętrznym,
  • budowanie dobrych relacji z partnerem biznesowym, koordynacja całego procesu zatrudnienia,
  • śledzenie informacji na temat rynku pracy.

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę praca w godzinach 8:00-16:00

Wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

Sposób aplikowania: Osobiście, mailowo