Artykuły

pdf

Ustawiacz Maszyn

Plastique Sp. z o.o.

Firma Plastique zajmuje się produkcją opakowań dla klientów od branży automotive po branżę medyczną czy spożywczą. Podstawowa charakterystyka firmy dostępna jest na naszej stronie: http://www.plastique.pl/ . Zakład mieści się w Dąbrowie, k. Poznania.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Ustawiacz Maszyn
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Dąbrowa, k. Poznania
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i pracy na produkcji
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, chęć nauki
Obowiązki:
  • Ustawianie parametrów pracy maszyn i monitorowanie przebiegu procesu
  • Wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn
  • Dbanie o wysoką jakość produkowanych towarów
  • Zgłaszanie pomysłów usprawnień
Firma oferuje:

Oferujemy:

  •  Umowa o pracę zawarta bezpośrednio z firmą Plastique
  •  Dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo co miesiąc
  •   Zapewniamy Program Relokacji - pokryjemy koszty najmu lub zapewnimy noclegi w pierwszych 3 miesiącach - szczegóły do indywidualnego ustalenia
  •  Dodatki: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport, premie
  • Szkolenia, kontakt z nowoczesnymi maszynami i innowacyjną technologią
  • Bardzo dobre warunki socjalne oraz wysokie standardy pracy (jakość, bezpieczeństwo, sprzęt itd.)
Sposób aplikowania: pawel.wisniewski@plastique.eu