Artykuły

pdf

Kierownik projektów

SIGNATEQ Sp. z o.o.
Transparent

KIM JESTEŚMY: Spółka SIGNATEQ jest podmiotem powstałym w wyniku sukcesji firmy rodzinnej prowadzonej od 30 lat w branży elektrycznej oraz działalności gospodarczej z branży urządzeń interaktywnych i systemów audiowizualnych. Nowy zarząd obrał kurs na nowoczesne technologie oraz postawił na młodą, zaangażowaną kadrę. Dzięki tym czynnikom w środowisku budowlanym SIGNATEQ ma silną pozycję popartą zarówno wieloletnim doświadczeniem oraz renomą, jak i uchodzi za poważnego partnera w dziedzinie nowoczesnych technologii. CZYM SIĘ ZAJMUJEMY: SMART HOME - integrujemy instalacje elektryczne i elementy automatyki budynkowej uzyskując nowoczesne, inteligentne i energooszczędne domy i biura. SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA – projektujemy i wdrażamy systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrole dostępu, monitoring wizyjny CCTV oraz systemy przeciwpożarowe. INSTALACJE TELETECHNICZNE – wykonujemy również montaże w zakresie antenowych instalacji zbiorczych, sieci strukturalnych miedzianych oraz światłowodowych oraz systemów domofonowych. ROZWIĄZANIA AUDIOWIZUALNE – z wielką przyjemnością realizujemy też systemy nagłośnienia oraz projekcji obrazu. Nie straszne są nam również systemy interaktywne.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Kierownik projektów
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Wymagania:

KOGO POSZUKUJEMY:

  • Absolwenta lub studenta ostatniego roku wydziałów informatycznych, elektronicznych i/lub telekomunikacyjnych.
  • Osoby skupionej na liczbach i schematach, rozumiejącej rysunek techniczny, dokumentację projektową i zasady panujące przy realizacji projektów. Idealny kandydat jest również skrupulatny, nastawiony na osiąganie celów i potrafi dokończyć z sukcesem każde powierzone mu zadanie.
  • Znajomość obsługi programów projektowych, graficznych i narzędzi biurowych wydaje się być w naszej branży niezbędna: AutoCAD, Corel Draw, Rodos, Pakiet MS Office i milion innych.
Obowiązki:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie instalacji teletechnicznych.
  • Prowadzenie ofertowania i wycen dla nowych projektów.
  • Harmonogramowanie zadań.
  • Kontrola jakościowa wykonywanych przez dział realizacji prac instalacyjnych.
  • Udział w uruchomieniu instalacji i serwis instalacji.
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej z wykonywanych prac.
  • Wykonywanie wszystkich niezbędnych czynności pozwalających realizować skutecznie zakontraktowane projekty firmy.

Wszelkie inwestycje i realizowane projekty są wykonywane na terenie miasta i gminy Kołobrzeg.

Firma oferuje:

CO OFERUJEMY:

  • Stałe wynagrodzenie oparte na jasnych i uczciwych zasadach.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer/ laptop, licencje na niezbędne oprogramowanie, telefon służbowy, dodatkowe akcesoria niezbędne do pracy.
  • Miejsce pracy oferujące stały rozwój i podnoszenie własnych kwalifikacji, dzięki opłacanym szkoleniom branżowym.
  • Młody zespół, realizujący ambitne projekty w przyjaznej atmosferze.
Sposób aplikowania: email: biuro@signateq.pl, telefonicznie 608697028