Artykuły

pdf

Młodszy Programista Systemów Sterowania

Nowa Tepro Sp. z o.o.

NOWA TEPRO Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się projektowaniem i konstrukcją stacji linii montażu mechanicznego dla przemysłu „automotive”. W związku z dynamicznym rozwojem zespołu poszukujemy kolejnych pracowników na stanowisko:

Branża: Motoryzacja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Młodszy Programista Systemów Sterowania
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Gdańsk
Wymagania:
  • ukończone studia na kierunku elektromechanika, automatyka, robotyka bądź pokrewne lub studenci ostatniego roku studiów
  • znajomość zagadnień z zakresu programowania sterowników PLC i paneli operatorskich HMI (Siemens)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na poszerzanie wiedzy i zdobywanie umiejętności
Obowiązki:
  • uczestnictwo w budowaniu linii produkcyjnych dla koncernów samochodowych
  • programowanie sterowników PLC, paneli HMI
  • uruchamianie maszyn i wdrażanie rozwiązań u klientów
  • nadzór nad dokumentacją projektową
  • szybki rozwój zawodowy poprzez pracę nad nowatorskimi projektami dla branży „automotive”
  • wsparcie przy wdrożeniu w pracę oraz intensywne szkolenia merytoryczne
  • możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z rozpoznawalnymi na rynku międzynarodowymi klientami
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • kursy językowe
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • przyjazną atmosferę pracy
Sposób aplikowania: CV prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@nowa-tepro.pl z dopiskiem MŁODSZY PROGRAMISTA