Artykuły

pdf

STEAM Edukatorka/Edukator - Ekspert

Instytut Badań Edukacyjnych

Mobilne laboratoria to 16 wyposażonych w nowoczesny sprzęt busów, które będą odwiedzały szkoły we wszystkich województwach. W ramach projektu specjalne ekipy edukatorów będą prowadziły lekcje pokazowe w szkołach. Szkoły wyposażone w sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” mogą zgłaszać się do udziału w specjalnych warsztatach i lekcjach pokazowych, które będą prowadzone przez cały rok szkolny we wszystkich województwach w ramach projektu „Mobilne Laboratoria Przyszłości”.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: STEAM Edukatorka/Edukator - Ekspert
Wakatów: 1
Miejsce pracy: województwo Zachodniopomorskie
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane pedagogiczne lub informatyczne, ale nie jest to warunek ,
  • wiedza i zainteresowanie tematyką objętą projektem Laboratoria Przyszłości
  • głównie tematyka STEAM (elektronika - mikrokontrolery, druk 3D, modelowanie 3D, podstawy programowania, gogle VR, sztuczna inteligencja, sieci neuronowe, multimedia, etc.)
  • dobry kontakt z dziećmi w wieku uczniów szkół podstawowych,
  • kreatywność i pasja do przekazywania wiedzy dzieciom i młodzieży,
  • umiejętność swobodnego prowadzenia warsztatów i prezentacji.
Obowiązki:
  • zainteresowanie uczestników tematyką STEAM,
  • przygotowywanie zawartości merytorycznej ćwiczeń, zajęć
  • dostosowywanie ćwiczeń, zajęć do wymagań szkół,
  • prowadzenie warsztatów i prezentacji dla uczniów i nauczycieli szkół podstawowych,
  • angażowanie nauczycieli w kreatywne wykorzystanie sprzętu,
  • rola Ambasadora Projektu w Regionie
Firma oferuje:
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • wymiar etatu: 1.0;
  • wynagrodzenie zgodne z poziomem spełniania podanych wymagań;
  • umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas określony;
  • system czasu pracy: zadaniowy; obecnie praca w trybie mobilnym i zdalnym
  • świadczenia w ramach ZFŚS;
  • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej medycyny pracy;
  • udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń;
  • udział w szkoleniach metodycznych i merytorycznych
  • pracę w zespole dzielącym się wiedzą.
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: k.grudniewska@ibe.edu.pl